All On Four / All On Six İmplant Tedavisi

All-on-4 ve All-on-6 implant tedavisi, diş eksikliği olan hastalara yeniden diş sahibi olmaları için uygulanan bir tedavi yöntemidir.

  • Dogudent Dental Clinic in Istanbul Turkey

All On 4 | All On 6 İmplantlar

Bu yöntemler, diş implantları kullanarak hastalara sabit bir protez yapısı sağlar. İki yöntem arasındaki fark, implant sayısından kaynaklanmaktadır. All-on-4 tedavisi dört implant üzerine kurulu iken, All-on-6 tedavisi altı implant üzerine kuruludur.

All-on-4 ve All-on-6 implant tedavisi, birçok avantajı nedeniyle diş eksikliği olan hastalar için tercih edilen bir yöntemdir.

All on Four Tedavisinin Avantajları

Kısa sürede diş sahibi olma:
All-on-4 ve All-on-6 tedavileri, geleneksel diş implantlarına göre daha az implant kullanıldığı için tedavi süreci daha kısa sürer. Bu sayede hastalar, kısa sürede yeni dişlerine kavuşabilirler.

Sabit ve güvenli bir protez yapısı:
All-on-4 ve All-on-6 tedavisi, implantların sabit bir protez yapısı üzerine yerleştirilmesi sayesinde hastaların rahat ve güvenli bir şekilde dişlerini kullanmalarını sağlar.

Estetik görünüm:
All-on-4 ve All-on-6 tedavisi, implantların doğru bir şekilde yerleştirilmesi sayesinde doğal bir diş görünümü sağlar. Bu sayede hastalar, estetik açıdan da memnun kalırlar.

All on Four / All on Six İmplant Tedavisi

Kemiğin yeniden yapılandırılması:

All-on-4 ve All-on-6 tedavisi, kemik kaybı olan hastalara da uygulanabilir. Bu tedavilerde, implantlar kemik dokusuna yerleştirilir ve zamanla kemik dokusu üzerinde olumlu etki yaratır. Bu sayede, kemik dokusu yeniden yapılandırılır ve hastaların çiğneme fonksiyonları da düzelir.

All On 4 / 6 Tedavisinin Avantajları

All-on-6 diş implantları, eksiksiz bir diş setini yeniden oluşturmak için sabit ve kalıcı bir yol sağlarken, geleneksel çıkarılabilir protezler eksik veya kayıp bir dişin yerini başarıyla alabilir. Sonuç olarak, hastalar tekrar güvenle yemek yiyebilir ve konuşabilir, yaşam kalitelerini iyileştirebilir ve dişleri üzerinde yenilenmiş bir sahiplenme duygusu hissedebilir. 

All-on-4 ve All-on-6 implant tedavisi, birçok hastaya yeniden diş sahibi olmaları için etkili bir çözüm sunar. 

Tedavi hakkında detaylı bilgi almak için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Online randevu almak veya bilgi almak için lütfen formdaki gerekli tüm alanları doldurunuz.

Daha fazlasını öğrenmek için lütfen randevu alınız!

*Şube seçiniz
Mesajınız

Online Bilgi | Randevu

Lütfen bilgileri giriniz
Randevu veya Aranma Talebi seçimini yapınız.
Randevu - Aranma Tarihi-Saati seçiniz.
Randevu - Aranma Saati seçiniz.
Mesajınız