Hollywood Gülüşü

Gülüş estetiği için DoğuDent

Nihai ağız sağlığı ve daha iyi yüz estetiği için çeşitli ağız rahatsızlıklarını tedavi etmek amacıyla farklı diş prosedürleri seçilir. Diş sağlığı söz konusu olduğunda düşünmeniz gereken ilk şey ağız hijyeninizi ve gülüşünüzü kalıcı olarak düzeltmektir. Diş tedavileri, bir kişinin estetik çekiciliğinden daha fazlasını sunar ve kişinin güvenini tamamen artırır. Herkesin önünde nasıl göründüğünüz, özgüveninizi doğrudan etkileyebilir.

 • Dogudent Dental Clinic in Istanbul Turkey

Hollywood Gülüşü

Gülüş estetiği tedavisi genellikle diş düzeltme, daha iyi dizilim ve diş değiştirme işlemlerini içerir. Diş tedavilerinin neredeyse tüm bu işlemleri nasıl sunduğunu ve neden kozmetik tedavilere ihtiyaç duyulduğunu merak edebilirsiniz. Gülüş estetiği, doğruluk ve diş konumlandırma açısından çok daha fazlasını yapar. Dişlerin görünümünü doğal ve sağlıklı bir şekilde iyileştirmeyi içerir. Bir diş tedavisi seyahatine çıkabilir veya Türkiye’ye rahat bir gezi yapabilirsiniz. Özellikle tedaviler için ülkeniz dışına seyahat ediyorsanız, tıbbi prosedürlerden haberdar olmak çok önemlidir. Seyahat sebebiniz ne olursa olsun Türkiye’de Doğudent’in gülüş estetiği alanında neler sunabileceğini öğrenin.

Hollywood Gülüşü Uygulamaları Neler Sunar?

Gülüş estetiği tedavi süreleri

GÜLÜŞ ESTETİĞİ

Gülüş estetiği, gülüşleri geliştiren ve mümkün olan en doğal görünümü yaratan bir estetik diş hekimliği işlemidir. Ağız, diş veya çene bölgesinin yapısı veya hizalanması nedeniyle gülümseme konusunda rahatsız veya kendinden emin olmayan hastalar için yapılır. Sunduğu kullanım çeşitliliği ile gülüş estetiği geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. Diş hekiminiz diş problemlerinizi belirlemeden önce çeşitli incelemeler yapacaktır. Ek olarak, durumunuza özgü olabilecek herhangi bir diş problemi ele alınacaktır.

Gülüş tasarımı tedavileri, çene ve yüzün genel şeklini iyileştirmekten diş eti sorunlarının tedavisine ve çapraşık, çarpık dişleri veya gözüken diş etlerini düzeltmeye kadar her soruna çözüm sunar. Farklı problemler için tedaviler şunlardır:

 • Lekeli veya koyu renkli dişler

  Diş beyazlatma prosedürü

 • Çürüyen, zayıf veya kırık dişler

  Diş restorasyonları

 • Yanlış dizilmiş dişlerinizi yeniden şekillendirin

  Diş dizilimi ve diş kaplamaları

 • Eksik dişleri veya çürüyen dişleri değiştirin

  Diş implantları veya protez

Hemen uzmanımızla konuşun!

Online randevu almak veya bilgi almak için lütfen formdaki gerekli tüm alanları doldurunuz.

Daha fazlasını öğrenmek için lütfen randevu alınız!

*Şube seçiniz
Mesajınız

Online Bilgi | Randevu

Lütfen bilgileri giriniz
Randevu veya Aranma Talebi seçimini yapınız.
Randevu - Aranma Tarihi-Saati seçiniz.
Randevu - Aranma Saati seçiniz.
Mesajınız