Pedodonti | Çocuk Diş Hekimi

Dr. Naime Selen ÖZDEMİR

Dr. Selen Özdemir 1996 yılında Antalya, Manavgat’da doğdu. Lise eğitimini Manavgat Anadolu Lisesi’nde derece ile tamamladıktan sonra, 6 yıl boyunca Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ nde devam eden Selen, “Onur Belgesi” ile mezun olduktan sonra Sağlık Bilimleri Üniversitesi Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti) Anabilim Dalında, Doktora ihtisasına kabul oldu. Selen, çalışmalarına Çocuk Diş Hekimliği için laboratuvar ortamında yenilikçi ve doğal kaynaklı gelişimler sunabilmek adına çeşitli deney ve bilimsel araştırmalar ile devam etmektedir. Yabancı kaynaklarda yayımlanan ilk makalesi; ‘’Dentigeröz Kistin Sürekli Diş Germinin Transpozisyonuyla Tedavisi’’ başlıklı vaka raporudur, bu çalışma ile akademik başarısını, çocuk diş hekimliğindeki vaka tecrübeleri ve çocuklar ile kuvvetli iletişimini başarılı bir şekilde birleştirmektedir.

 

Profesyonel sporcu bir aileden gelen Selen, voleybol, binicilik ve tenis ile meşgul olmaktadır. Sağlıklı yaşamı felsefe edinen Selen, düzenli pilates, yoga, doğa yürüyüşleri ve amatör dalış ile zihin ve beden sağlığına önem vermektedir.

 

Dr. Selen Özdemir, İstanbul Ümraniye’de DoğuDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde Çocuk Diş Hekimliği hastalarını kabul etmekte olup tecrübeli uzman klinik ekibiyle etkin tanı tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Online randevu almak veya bilgi almak için lütfen formdaki gerekli tüm alanları doldurunuz.

Daha fazlasını öğrenmek için lütfen randevu alınız!

*Şube seçiniz
Mesajınız